SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 697 791 Kč
(54 786 Kč / m²)
Prodej
6 a více
104 m²
E 550 N

místnosti6 a více
plocha104 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to the Vineyards! This 2 bed/2bath, 3rd floor condo, features vaulted ceilings, white quartz counter tops and a large walk-in closet in the pr...

Ostatní
Stáří nabídky: 21 dní
Aktualizováno: 21 dní

Lokalita

E 550 N
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Engel & Völkers Logan