Výpis nabídek
49
49
49
11 325 346 Kč
(87 118 Kč / m²)
Prodej
Atypický
130 m²
Karen Avenue
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
130 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Experience Five-Star High-Rise 2-bed, 2-bath, 1,405 sqft unit on the 6th floor w/ Stunning Views, Brand NEW HVAC exceptional service, 24-hour guard-ga...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
18 dní
Aktualizováno:
18 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Karen Avenue
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.