SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 921 608 Kč
(43 573 Kč / m²)
Prodej
Atypický
90 m²
Alexis Drive

místnostiAtypický
plocha90 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome home to this inviting second-floor 2-bedroom, 2-bath condo in the guard-gated Bella Vita community of Spring Valley! This 978 sq. ft. unit fea...

Ostatní
Stáří nabídky: 20 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Alexis Drive
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Simply Vegas