SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
32 133 693 Kč
(187 916 Kč / m²)
Prodej
Atypický
171 m²
S Las Vegas Boulevard

místnostiAtypický
plocha171 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Price Improvement! Highest North facing available of this a one of one Residence at Veer Towers. This stunning 2-bedroom, 2 1/2-bath residence offers ...

Ostatní
Stáří nabídky: 21 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

S Las Vegas Boulevard
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Simply Vegas