SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 937 869 Kč
(151 112 Kč / m²)
Prodej
Atypický
79 m²
S Las Vegas Boulevard

místnostiAtypický
plocha79 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Experience elevated high-rise living at Veer Towers with this stunning 1-bedroom, 1-bath residence located in the heart of the Las Vegas Strip. Unit 7...

Ostatní
Stáří nabídky: 20 dní
Aktualizováno: 16 dní

Lokalita

S Las Vegas Boulevard
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Simply Vegas