SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 303 001 Kč
(57 947 Kč / m²)
Prodej
Atypický
57 m²
Royal Crest Cir

místnostiAtypický
plocha57 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Rare Investment Opportunity or Perfect Move-In Ready Condo Near Las Vegas Strip! Beautifully remodeled 1-bedroom, 1-bathroom condo just minutes from t...

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

Royal Crest Cir
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Simply Vegas