SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 986 575 Kč
(96 373 Kč / m²)
Prodej
Atypický
114 m²
Palahia Street

místnostiAtypický
plocha114 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Back on market AT NO FAULT OF SELLERS! This charming and thoughtfully updated 3-bedroom, 1.5-bathroom townhome is ready for its next owner. Nestled in...

Ostatní
Stáří nabídky: 54 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Palahia Street
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Keller Williams Honolulu