SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
13 621 263 Kč
(83 056 Kč / m²)
Prodej
2+1
164 m²
La Peninsula Boulevard

místnosti2+1
plocha164 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Experience the beauty of Gulf Coast luxury waterfront living at Isles of Capri in this exceptional 2-bedroom, 2.5-bath coastal residence offering brea...

Ostatní
Stáří nabídky: 61 dní
Aktualizováno: 61 dní

Lokalita

La Peninsula Boulevard
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Luxury Estate