SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
84 058 736 Kč
(579 715 Kč / m²)
Prodej
1+1
145 m²
West End Avenue

místnosti1+1
plocha145 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located at 78th Street and West End Avenue, this spacious two-bedroom, two-bathroom residence covers 1,567 square feet and features impressive 10' 6" ...

Ostatní
Stáří nabídky: 64 dní
Aktualizováno: 63 dní

Lokalita

West End Avenue
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Corcoran Group