SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 515 506 Kč
(64 332 Kč / m²)
Prodej
4+1
179 m²
Northwest Pristine Lane

místnosti4+1
plocha179 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Light-filled corner townhome with 1,932 sq ft --great room floor plan. 3 bedrooms + 2.5 bathrooms and spacious loft. Living room with gas fireplace op...

Ostatní
Stáří nabídky: 66 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Northwest Pristine Lane
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Portland