SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 342 138 Kč
(55 246 Kč / m²)
Prodej
3+1
151 m²
Tralee Road

místnosti3+1
plocha151 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Spacious 3BR/2BA One-Level Living with Private Balcony & Elevator Access Enjoy easy one-level living in this beautifully maintained 3-bedroom, 2-bath...

Ostatní
Stáří nabídky: 72 dní
Aktualizováno: 72 dní

Lokalita

Tralee Road
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Compass