SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
17 576 352 Kč
(183 087 Kč / m²)
Prodej
1+1
96 m²
Riverside Drive

místnosti1+1
plocha96 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

710 Riverside Drive, Unit 2D - 2-Bedroom Condo with Direct Riverside Park & Hudson River Views Welcome to 710 Riverside Drive, Unit 2D, a move-in-read...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledDřevěná podlahaVysoké stropyOtevřený obývací prostorPřirozené světloPračka

Ostatní
Stáří nabídky: 71 dní
Aktualizováno: 20 dní

Lokalita

Riverside Drive
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Corcoran Group