SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 115 907 Kč
(71 878 Kč / m²)
Prodej
3+1
99 m²
Northwest Central Drive

místnosti3+1
plocha99 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Move-in ready, stylish 2BR/2BA condo in the heart of vibrant downtown Bethany! This modern second-floor home offers brand-new LVP floors, new kitchen ...

Ostatní
Stáří nabídky: 149 dní
Aktualizováno: 86 dní

Lokalita

Northwest Central Drive
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Portland