SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 820 131 Kč
(29 376 Kč / m²)
Prodej
6 a více
96 m²
Harbor Blvd -bldg A-unit 201

místnosti6 a více
plocha96 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to an impeccably renovated, two-bed, two-bath, 2nd floor corner condominium, perfectly situated within a highly sought-after 55+ active commun...

Parametry

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorDřevěná podlahaVýhledPodlažíPo rekonstrukciPřirozené světloModerní styl

Ostatní
Stáří nabídky: 162 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Harbor Blvd -bldg A-unit 201
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KELLER WILLIAMS ISLAND LIFE REAL ESTATE