SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
51 688 726 Kč
(371 861 Kč / m²)
Prodej
5+1
139 m²
1st Avenue

místnosti5+1
plocha139 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

DRAMA IN THE SKY!Fabulous 2 bed 2 bath w/amazing views. This ultra luxury condo offers a spectacular high floor corner 2 bedrooms with 2 marble bathro...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledVysoké stropyDřevěná podlahaPřirozené světloOtevřený obývací prostorVanaSamostatné wcChodbaKuchyňské spotřebičePo rekonstrukciModerní styl

Ostatní
Stáří nabídky: 162 dní
Aktualizováno: 65 dní

Lokalita

1st Avenue
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Corcoran Group