SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
80 482 088 Kč
(484 832 Kč / m²)
Prodej
1+1
166 m²
Park Place

místnosti1+1
plocha166 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

EXCEPTIONAL 3 BEDROOM APARTMENT IN THE FOUR SEASONS PRIVATE RESIDENCES, DOWNTOWN! Situated on the southwest corner, one can enjoy sunset views from th...

Ostatní
Stáří nabídky: 158 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Park Place
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Corcoran Group