SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 310 010 Kč
(79 457 Kč / m²)
Prodej
4+1
92 m²
West 16th Street

místnosti4+1
plocha92 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover the perfect blend of comfort and sophistication in this very well-maintained 1,000 square foot, 2 bedroom co-op, designed to maximize both st...

Ostatní
Stáří nabídky: 162 dní
Aktualizováno: 38 dní

Lokalita

West 16th Street
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Corcoran Group