SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 937 714 Kč
(47 026 Kč / m²)
Prodej
3+1
105 m²
Augusta Boulevard

místnosti3+1
plocha105 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to your slice of paradise in the heart of Naples! Stroll into easy living with this 2-bedroom, 2-bathroom condo! Sip on your morning Coffee wh...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledKuchyňské spotřebičePračkaOhřívač vody

Ostatní
Stáří nabídky: 158 dní
Aktualizováno: 82 dní

Lokalita

Augusta Boulevard
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Naples