SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 434 542 Kč
(59 071 Kč / m²)
Prodej
Atypický
92 m²
Park Street North

místnostiAtypický
plocha92 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to your perfect retreat in this beautifully updated two-bedroom, two-bathroom condo with a private one-car garage, ideally located in a charmi...

Parametry

Vygenerováno z AI

Dřevěná podlahaDlažbaKuchyňské spotřebičeOhřívač vodyPračkaPřirozené světloPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 162 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Park Street North
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Corcoran Dwellings