SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 301 547 Kč
(108 195 Kč / m²)
Prodej
3+1
49 m²
Edison Avenue

místnosti3+1
plocha49 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Rare Affordable Condo in Pelham Bay. Own and live in this beautifully renovated one-bedroom unit in well maintained elevator building in an ideal loca...

Parametry

Vygenerováno z AI

Po rekonstrukciDřevěná podlahaKuchyňské spotřebičeVanaVhodné pro domácí mazlíčky

Ostatní
Stáří nabídky: 164 dní
Aktualizováno: 35 dní

Lokalita

Edison Avenue
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Corcoran Group