SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
31 998 420 Kč
(288 274 Kč / m²)
Prodej
3+1
111 m²
Park Avenue

místnosti3+1
plocha111 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to 10 Park Avenue #3AB-a meticulously renovated, two-bedroom, two-bathroom residence that seamlessly blends pre-war elegance with contemporary...

Ostatní
Stáří nabídky: 228 dní
Aktualizováno: 82 dní

Lokalita

Park Avenue
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Manhattan