SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
37 696 333 Kč
(256 438 Kč / m²)
Prodej
3+1
147 m²
East 43 Street

místnosti3+1
plocha147 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

  Experience elevated living in this high-floor corner unit at International Plaza Condominium. This expansive 3-bedroom, 2.5 bathroom residence offer...

Parametry

Vygenerováno z AI

Vysoké stropyPřirozené světloOtevřený obývací prostorVýhledPodlažíPračka

Ostatní
Stáří nabídky: 240 dní
Aktualizováno: 146 dní

Lokalita

East 43 Street
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SERHANT.