SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 720 485 Kč
(177 969 Kč / m²)
Prodej
1+1
49 m²
Makaikai Street

místnosti1+1
plocha49 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to Olaloa, a welcoming 55+ gated community nestled in beautiful Mililani Mauka. This lovely one bedroom home boasts an updated kitchen and bat...

Ostatní
Stáří nabídky: 240 dní
Aktualizováno: 25 dní

Lokalita

Makaikai Street
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Engel & Völkers Honolulu Downtown