SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
80 817 773 Kč
(432 181 Kč / m²)
Prodej
6 a více
187 m²
Lafayette Street

místnosti6 a více
plocha187 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Residence 8C at 129 Lafayette Street is a luminous, corner three-bedroom, two-bathroom condominium distinguished by its southern exposure, exceptional...

Parametry

Vygenerováno z AI

Přirozené světloVysoké stropyDřevěné trámyVanaSprchový koutSamostatné wcPračkaOtevřený obývací prostor

Ostatní
Stáří nabídky: 250 dní
Aktualizováno: 39 dní

Lokalita

Lafayette Street
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Corcoran Group