SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
29 351 119 Kč
(438 076 Kč / m²)
Prodej
3+1
67 m²
Cherry Street

místnosti3+1
plocha67 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ONE MANHATTAN SQUARE OFFERS ONE OF THE LAST 20-YEAR TAX ABATEMENTS AVAILABLE IN NEW YORK CITYResidence 45F is a 722 square foot one bedroom, one bathr...

Ostatní
Stáří nabídky: 282 dní
Aktualizováno: 58 dní

Lokalita

Cherry Street
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Corcoran Group