SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, přirozené světlo, moderní styl
8 987 201 Kč
(49 110 Kč / m²)
Prodej
4+1
183 m²
Whelp Way

místnosti4+1
plocha183 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Live easy in this beautifully updated 3-bedroom, 2.5-bath end-unit townhome in Chesapeake’s sought-after Grassfield district! With 1,975 sq ft of spac...

Ostatní
Stáří nabídky: 279 dní
Aktualizováno: 78 dní

Lokalita

Whelp Way
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Chesapeake