SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
31 574 093 Kč
(300 706 Kč / m²)
Prodej
5+1
105 m²
East 37th Street

místnosti5+1
plocha105 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Savor stunning East River views from this high-floor large two-bedroom, two-bath in a luxurious, amenity-driven condominium. A grand entrance gallery ...

Ostatní
Stáří nabídky: 299 dní
Aktualizováno: 60 dní

Lokalita

East 37th Street
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Corcoran Group