SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
32 342 569 Kč
(260 827 Kč / m²)
Prodej
Atypický
124 m²
Mapesbury Road

místnostiAtypický
plocha124 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A truly exceptional opportunity to acquire part of an imposing detached Victorian house. This spacious 3 bedroom apartment (122 sq. m / 1,324 sq. ft)...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Mapesbury Road
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The London Broker