SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
77 205 910 Kč
(584 893 Kč / m²)
Prodej
Atypický
132 m²
Sloane Street

místnostiAtypický
plocha132 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This three-bedroom lateral apartment is a highly coveted address, situated within a prestigious residential block in the heart of Knightsbridge. Newly...

Ostatní
Stáří nabídky: 74 dní
Aktualizováno: 74 dní

Lokalita

Sloane Street
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

United Kingdom Sotheby's International Realty