SUPA24
Obývací pokoj; výhled, přirozené světlo, moderní styl
Obývací pokoj; výhled, přirozené světlo, moderní styl
Obývací pokoj; přirozené světlo, moderní styl
39 736 547 Kč
(296 541 Kč / m²)
Prodej
4+1
134 m²
Pier Walk

místnosti4+1
plocha134 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Step into modern London living with this beautifully presented three-bedroom penthouse apartment in the sought-after Greenwich Peninsula development. ...

Ostatní
Stáří nabídky: 80 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Pier Walk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Polarius International Real Estate Limited

Lee Michael HORAN