SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
95 188 701 Kč
(634 591 Kč / m²)
Prodej
3+1
150 m²
Bryony Road

místnosti3+1
plocha150 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Located in the heart of West London, this stunning new development offers an exceptional living experience with over 39,000 sq ft of world-class resi...

Zařízený
Stáří nabídky: 329 dní
Aktualizováno: 327 dní

Lokalita

Bryony Road
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TRUST POINT PROPERTY

Görkem Ekiz