SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
18 117 065 Kč
(258 815 Kč / m²)
Prodej
2+1
70 m²
Sylvan Avenue

místnosti2+1
plocha70 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Set within the picturesque 47-acre Mill Hill conservation area, these exclusive 2-bedroom homes offer an unparalleled opportunity for tranquil living...

Zařízený
Stáří nabídky: 330 dní
Aktualizováno: 267 dní

Lokalita

Sylvan Avenue
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustPoint

Görkem Ekiz