SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
19 128 507 Kč
(149 441 Kč / m²)
Prodej
4+1
128 m²
مدينة خليفة

místnosti4+1
plocha128 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Investment Flats with 72 Month Instalment Plan in Abu Dhabi Masdar City
The project is situated in Masdar City. Masdar City offers luxury life with it...

Podlaží:
1. podlaží z 11
Stáří nabídky: 240 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

مدينة خليفة
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE