SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
17 430 498 Kč
(162 902 Kč / m²)
Prodej
3+1
107 m²
الراحة

místnosti3+1
plocha107 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Exquisite 2-Bedroom Residences OverviewDiscover a rare opportunity to own a signature Brabus-branded residence in Abu Dhabi's exclusive Al Seef Distri...

Ostatní
Stáří nabídky: 381 dní
Aktualizováno: 34 dní

Lokalita

الراحة
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties