SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
23 794 234 Kč
(235 586 Kč / m²)
Prodej
3+1
101 m²
المعمورة

místnosti3+1
plocha101 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

شقق بعلامة جيانفرانكو فيرّي مع أقساط في جزيرة المرجان – رأس الخيمة
تُعد جزيرة المرجان أرخبيلًا صناعيًا مذهلًا في رأس الخيمة، يمتد بأناقة في الخليج الع...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorSamostatná kuchyněSprchový koutKuchyňské spotřebičeZařízenýDřevěná podlahaVysoké stropyPřirozené světlo

Zařízený
Stáří nabídky: 274 dní
Aktualizováno: 232 dní

Lokalita

المعمورة
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TEKCE Real Estate