SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 605 414 Kč
(169 009 Kč / m²)
Prodej
Atypický
45 m²
الدقداقة

místnostiAtypický
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Exclusive Waterfront Apartments with Wynn Casino Views in Ras Al Khaimah
Ras Al Khaimah, the northernmost emirate of the UAE, is renowned for its stun...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeChytrá zařízeníPřirozené světloVhodné pro domácí mazlíčky

Podlaží:
1. podlaží z 18
Stáří nabídky: 244 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

الدقداقة
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE