SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 554 763 Kč
(105 548 Kč / m²)
Prodej
2+1
100 m²
خورفكان

místnosti2+1
plocha100 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Smart Convertible Homes with Sky Pool and Wellness Facilities in Al Furjan, Dubai
Al Furjan is a vibrant, family-friendly community in Dubai offering ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

ZařízenýOtevřený obývací prostorVysoké stropyKuchyňské spotřebičeVýhledChytrá zařízení

Podlaží:
1. podlaží z 33
Stáří nabídky: 238 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

خورفكان
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE