SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 203 123 Kč
(84 974 Kč / m²)
Prodej
1+1
73 m²
دبي

místnosti1+1
plocha73 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxury Apartments in Dubailand with Private Pool Options in a Project with Infinity Pool
This contemporary residential development is located in the h...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

دبي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE