SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
19 482 785 Kč
(151 029 Kč / m²)
Prodej
3+1
129 m²
دبي

místnosti3+1
plocha129 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Trustway Properties is proud to present Sea Legend, this spacious 2-bedroom apartment, ideal for families or investors seeking premium waterfront livi...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorZařízenýVysoké stropyPřirozené světloKuchyňské spotřebiče

Zařízený
Stáří nabídky: 103 dní
Aktualizováno: 34 dní

Lokalita

دبي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties