Výpis nabídek
8
8
8
3 279 321 Kč
(43 724 Kč / m²)
Prodej
1+1
75 m²
دبي
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
75 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
please find the below information about *The Meriva Collection* in *Dubai Islands B* ✨🏗️ **Project Overview**• 6 buildings: G+20 | G+10 (x2) | G+6 (x...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
107 dní
Aktualizováno:
66 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
دبي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.