SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 496 929 Kč
(100 932 Kč / m²)
Prodej
1+1
104 m²
دبي

místnosti1+1
plocha104 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Investment Apartments with Magnificent Lagoon Views in Dubai Meydan Horizon
The project is located in Bu Kadra, Dubai, within the wider Meydan Horizon...

Podlaží:
1. podlaží z 22
Stáří nabídky: 160 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

دبي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE