SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 979 134 Kč
(142 609 Kč / m²)
Prodej
2+1
84 m²
دبي

místnosti2+1
plocha84 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

 DescriptionDiscover an elegant new residential address on Dubai Islands offering 1-, 2-, and 3-bedroom apartments that blend contemporary design with...

Ostatní
Stáří nabídky: 163 dní
Aktualizováno: 42 dní

Lokalita

دبي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties