SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 444 452 Kč
(148 148 Kč / m²)
Prodej
2+1
84 m²
دبي

místnosti2+1
plocha84 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

 Description:Experience the epitome of coastal living with these stunning oceanfront apartments in Dubai. This ground-plus-six-floors project offers a...

Zařízený
Stáří nabídky: 156 dní
Aktualizováno: 35 dní

Lokalita

دبي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties