SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 255 662 Kč
(94 570 Kč / m²)
Prodej
Atypický
45 m²
دبي

místnostiAtypický
plocha45 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartments with Payment Plan and Resort Style Amenities in DLRC
These freehold apartments are situated in one of Dubai’s fastest-growing residential c...

Ostatní
Stáří nabídky: 155 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

دبي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE