SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 767 859 Kč
(150 210 Kč / m²)
Prodej
1+1
85 m²
دبي

místnosti1+1
plocha85 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxury Apartments with Payment Plan in Dubai Meydan
Meydan Dubai is one of the city’s most prestigious master-planned communities, blending modern lux...

Podlaží:
13. podlaží z 24
Stáří nabídky: 238 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

دبي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE