SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 051 434 Kč
(110 294 Kč / m²)
Prodej
1+1
73 m²
دبي

místnosti1+1
plocha73 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Modern Flats with Flexible Post-Handover Payment Plan in Dubailand
Dubailand is one of Dubai’s largest and most dynamic residential and entertainment ...

Podlaží:
1. podlaží z 11
Stáří nabídky: 390 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

دبي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE