Výpis nabídek
7
7
7
21 648 872 Kč
(180 407 Kč / m²)
Prodej
3+1
120 m²
دبي
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
120 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
🏝️ Villa del Gavi – Appartements de luxe à Dubai Islands (Émirats Arabes Unis) 🇦🇪 💥 À partir de 890 000 € seulement !📍 Dubai Islands, projet haut...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
393 dní
Aktualizováno:
63 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
دبي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.