SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 040 665 Kč
(141 655 Kč / m²)
Prodej
1+1
85 m²
دبي

místnosti1+1
plocha85 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Bay Grove Residences at Dubai Islands presents a new era of luxury waterfront living developed by Nakheel with premium 1, 2, 3 bedroom apartments and ...

Ostatní
Stáří nabídky: 399 dní
Aktualizováno: 33 dní

Lokalita

دبي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties