SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 591 960 Kč
(90 301 Kč / m²)
Prodej
1+1
73 m²
دبي

místnosti1+1
plocha73 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartments with Post-handover Installments in Dubailand
Dubai Land Residence Complex (DLRC) is a rapidly developing residential community strategicall...

Podlaží:
1. podlaží z 13
Stáří nabídky: 399 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

دبي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE