SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 910 631 Kč
(67 951 Kč / m²)
Prodej
Atypický
190 m²
دبي جنوب

místnostiAtypický
plocha190 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

OIA Properties is pleased to offer Three bedrooms villa in a very prime location backing to the park3 Bedrooms4 Toilet & Bath2 BalconiesMaid’s room wi...

Zařízený
Stáří nabídky: 493 dní
Aktualizováno: 493 dní

Lokalita

دبي جنوب
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

OIA PROPERTIES